Search
Filters

Hakkımızda

ALYA Deri & Kumaş, 1993 yılından bu yana yaşam alanları için estetik ve kaliteyi ön planda tutarak iç mimari çözümleri geliştiren İstanbul merkezli bir şirkettir. ALYA'nın uzman proje ve mimarlık ekibi, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini yerinde tespit ederek hayal edilen mekanları gerçeğe dönüştürür. 
 
ALYA, döşemelik deri ve kumaşlar, perdelik kumaş ve tüller ile duvar kağıtları koleksiyon-larındaki seçkin ürünler ya da müşteri tercihlerine göre oluşturulan ve ALYA atölyelerinde yapılan butik işçilik sonucu ortaya çıkarılan özgün konseptler ile ev, ofis ve otelleriniz başta olmak üzere tüm mekânlar için tasarım çözümleri sunar. 
 
Seçiciliğinize yanıt vermek amacıyla oluşturulan koleksiyonlardaki ürünlerimizi gerek döşemelik, perdelik, özel aksesuar ve duvar kağıdı ihtiyaçlarınızı karşılamak gerekse iç mimarlarımızın desteğiyle oluşturacağınız özgün konseptleri atöyelerimizde butik işçilik yapmak suretiyle komple çözümler olarak üretiyoruz. 
 
Proje ve kurumsal bölümümüzdeki iç mimar ve teknik ekibimizle, her türlü otel, hastane, ofis ve kurumsal mekanlarınızın beklentilerini yerinde tespit ederek anahtar teslimi şeklinde servis ediyoruz. Sizlere daha iyiyi, daha güzeli sunma yolunda verdiğiniz destekten dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.